banner banner

"Шахтар" програв у Мілані та вилетів з єврокубків

"Гірники" чіплялися за євровесну в Мілані

Інтер Мілан

У Мілані "Інтер" приймав донецький "Шахтар" у п'ятому матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

Матч розпочався з активності "Інтера". Але незважаючи на володіння м'ячем, "гірникам" вдавалося відводити небезпеку від своїх воріт. Іноді гостям вдавалося самим забирати м'яч і до середини тайму ситуація на полі вирівнялася. Але у господарів краще виходило атакувати і вони навіть пробили Трубіна, але під час подачі з флангу Лаутаро був в офсайді. Пізніше молодий воротар" Шахтаря " ще кілька разів показував свою майстерність, відбивши кілька ударів Джеко. Але на початку другого тайм боснієць "вистрілив" дублем, спочатку сильно пробивши з лінії штрафного майданчика, а слідом - ударом головою. Під кінець матчу "гірники" могли відіграти один гол, але м'яч після удару Додо влучив у штангу.

Після цієї поразки "Шахтар" втратив останні шанси на продовження участі в єврокубках. Євросезон "гірники" завершать 7 грудня в Києві матчем проти "Шерифа".

Новини за темою: Кожен матч у Лізі чемпіонів може якось допомогти "Шахтарю", - Де Дзербі

24 листопада, 21:45
Мілан, "Сан-Сіро"
Ліга чемпіонів, 5-й тур
"Інтер" - "Шахтар" 2:0
Голи: Джеко, 61, 67
"Інтер": Ханданович, Бастоні, Раноккія, Шкріньяр, Перішич, Чалханоглу, Брозович, Барелла (Відаль, 79), Дарміан (Амброзіо, 79), Джеко, Мартінес (Корреа, 67)
"Шахтар": Трубін, Матвієнко, Вітао, Марлон, Додо, Степаненко (Антоніо, 46), Майкон, Соломон, Педріньо (Бондаренко, 73), Тете (Марлос, 80), Фернандо (Мудрик, 81)

Фінальний свисток! Інтер виходить у плей-офф, а Шахтар слідом за Динамо залишає єврокубки

82 хв. Ох! Штанга! Марлос покотив під удар Додо, той пробив у ближній, але влучив у стійку воріт!

81 хв. Мудрик поміняв Фернандо.

73 хв. Бондаренко поміняв Педріньо.

Изображение

67 хв. Гол! Джеко! Дубль боснійця! Після навісу з лівого флангу у виконанні Перішіча Едін головою переправив м'яч у ворота!

61 хв. Гол! Джеко! І все таки інтер забиває! Після навісу зліва захист Шахтаря змогли вибити м'яч зі штрафного майданчика, той відлетів до Джеко, який з лінії вбив м'яч у сітку воріт!

57 хв. Після пасу головою з лівого флангу м'яч дійшов дійшов до Мартінеса, який пробив Трубіна. Але перед цим сфолив на Матвієнка, що суддя і побачив на повторі.

55 хв. Інтер знову активніше починає тайм.

46 хв. Антоніо поміняв Степаненко.

Изображение

Изображение

І на це все, перерва

35 хв. Трубін спочатку примудрився невдало вибити на Джеко, який вирішив пробити зльоту, але по воротах не влучив. Але тут же відбив м'яч після виходу один на один Мартінеса.

27 хв. І ще! Подача з лівого флангу завершилася ударом головою Джеко-Трубін тягне!

25 хв. Трубін! Помилилися гірники біля свого штрафного майданчика, м'яч дістався Джеко в центрі штрафного майданчика, але український голкіпер виграв дуель!

24 хв. Дарміан прийняв м'яч після прострілу праворуч, прибрав Матвієнко і пробив Трубіна. Але суддя показав оффсайд.

Изображение

21 хв. Барелла розігнав контратаку, віддав у штрафну на Мартінеса, але тому Марло не дали пробити.

16 хв. А ось і удар від Шахтаря-Додо пробив здалеку і Ханданович забрав м'яч у кутку воріт.

11 хв. М'яч пішов до Барелли на лінію воротарської, але той пробив вище воріт!

5 хв. Інтер краще володіє м'ячем. Відразу ж підопічні Індзагі вирішили показати свій натиск.

Изображение

Починаємо!

Після того, як "Динамо" забезпечило собі дострокове завершення сезону, на черзі опинився і "Шахтар". "Гірникам" треба створити диво і виграти залишилися обидва матчі, щоб продовжити грати в Європі.

Група D

1. "Реал" - 9 очок
  2. "Інтер" - 7
  3. "Шериф" - 6
  4. "Шахтар" - 1

Головною втратою " Інтера "напередодні матчу з" Шахтарем " стали травми захисника Де Врея і нападника Алексіса Санчеса. Крім них, може пропустити матч Ніколо Барелла, який вийшов у гру з "Наполі" у вихідні.

Свій матч серії А " інтер "виграв, завдавши" Наполі " першої поразки в сезоні. У " гірників "також був важкий матч, але проти несподівано дав бій"руху". Але в кінцівці поєдинку два голи у ворота львів'ян забили тітці і Антоніо.

Додамо, що сьогодні також відбудеться матч "Манчестер Сіті" - ПСЖ.

Новини за темою: "Інтер" - "Шахтар": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

Головний тренер" Шахтаря " Роберто Де Дзербі:

"Це буде дуже складний матч з усіх точок зору, ми будемо грати проти сильної команди, на стадіоні буде дуже багато людей, вони будуть дуже заряджені, як це було і в неділю проти "Наполі". Але ми хочемо зіграти в свою гру і набрати очки, щоб у нас залишалася надія хоча б на третє місце в групі. Ми зробимо все можливе для цього".

Особисті зустрічі:

Шість разів грали між собою "інтер"і " Шахтар". Ще жодного разу "гірникам" не вдавалося перемогти, але 4 матчі завершилися внічию.

Прогноз 112ua.tv - 2:1

Джерело: 112.ua